Tym razem na warsztaty MASAŻU i RELAKSACJI z Justyną Czudek zapraszamy Was w parach.
Miłe widziane pary wszelakie, nie tylko romantyczne 🙂 Ważne abyś czuła/czuł się dobrze i swobodnie przy swojej parze.

Warsztaty inspirowane jogą dla dwojga oraz orientalnym masażem Shiatsu.

Na początku zostawimy za drzwiami codzienne życie i troski, wyciszymy się poprzez oddech. Potem, w pełni uważni na partnera/partnerkę, wykonamy w parach kilka prostych i bardzo przyjemnych ćwiczeń rozciągających. Plecy rozluźnią się, oddech stanie się równy i lekki, a twarze rozjaśnią uśmiechy.

Shiatsu oznacza “ucisk kciukiem”. Oprócz uciskania, zawiera takie chwyty, jak poruszanie rękami i nogami partnera: potrząsanie, kołysanie i wyciąganie. Masaż wykonuje się przez ubranie, bez olejków, poprzez leniwe opieranie się ciężarem ciała na masowanym. Nie wymaga dużej siły, nie ma też znaczenia różnica wagi i wzrostu partnerów. Każda osoba będzie masowana leżąc i na plecach, i na brzuchu.
Spotkanie zakończymy relaksacją przy świecach.
Wyjdziecie z warsztatów odprężeni, a jednocześnie pełni łagodnej energii, z wiedzą i umiejętnościami, które będziecie mogli wykorzystać na co dzień lub w stresujących sytuacjach.

CENA za PARĘ:
180 zł

Zapisy:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty do dnia 10.02.2021 /śr/ na konto:
Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
 
Odwołanie rezerwacji później niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach będzie skutkowało obowiązkiem zapłaty całości kwoty za niewykorzystane miejsce (można przysłać zastępstwo).
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + cztery =