Aerial Fest, czyli cykliczne warsztaty hamakowe w Meli-Melo!

W tej edycji mamy jak zawsze coś dla całkiem początkujących, wręcz totalnie zielonych i coś unikalnego dla już ćwiczących. Edycja ta jest “szpagatowa”
 
DATA:  14.05.2023  (niedziela)
 
PROGRAM:
  • 11:00 – 13:15   Aerial Yoga dla całkiem zielonych – wprowadzenie

    Jeżeli myślisz o rozpoczęciu przygody z AERIAL YOGĄ, chciałbyś spróbować, nie wiesz czy ci się spodoba lub byłeś już na zajęciach, ale pewne pozycje sprawiają ci pewne trudności, chciałbyś poświęcić im więcej czasu, lepiej zrozumieć i oswoić, aby iść do przodu ten moduł jest dla Ciebie.

W czasie tego modułu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcję. Przejdziemy powoli przez podstawowe pozycje rozgrzewające, wzmacniające, rozciągające i relaksujące. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża i w pozycjach odwróconych. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.


  • 13:15-15:15   Szpagaty w aerial jodze, czyli jak wykorzystać hamak, by zbliżyć się do marzenia o szpagacie.
    Mądre użycie hamaka jako narzędzia do pracy nad mobilnością tylnej taśmy, nakierowaną na szpagat podłużny. Połączenie rozciągania aktywnego i pasywnego. Warsztat zarówno dla tych, którym brakuje kilku centymetrów do podłogi jak i dla tych, którzy dopiero nieśmiało myślą o szpagacie. Praca nad problematycznymi elementami i pokonaniem przeszkód, które blokują progres.
 
  • 16:00-18:00   Szpagat w tańcu i akrobacjach
    Doskonała kontynuacja poprzedniego modułu. Wykorzystanie zakresu (dużego, małego, każdego!) w szpagacie podłużnym do pięknych pozycji i akrobacji w hamaku. Wykorzystanie rozciągnięcia z poprzednich godzin do pracy nad sekwencją tańca w hamaku. Nauka choreografii ze szpagatem na początku i na końcu.
 
CENNIK:
1 warsztat – 120 pln
2 warsztaty – 210 pln
3 warsztaty – 270 pln
 
 
ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
Akademia Meli-Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków
 
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty do dnia 8.06.2022 (środa) na konto:
Meli-Melo  29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać 🙂 ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =