Aerial Fest, czyli warsztaty Aerial powracają do Meli-Melo.

W tej edycji mamy coś dla całkiem początkujących, wręcz totalnie zielonych i coś ekscytującego dla już ćwiczących.
 
DATA:  12.06.2022  (niedziela)
 
PROGRAM:
  • 11:00 – 13:15   Aerial Yoga dla całkiem zielonych – wprowadzenie

    Jeżeli myślisz o rozpoczęciu przygody z AERIAL YOGĄ, chciałbyś spróbować, nie wiesz czy ci się spodoba lub byłeś już na zajęciach, ale pewne pozycje sprawiają ci pewne trudności, chciałbyś poświęcić im więcej czasu, lepiej zrozumieć i oswoić, aby iść do przodu ten moduł jest dla Ciebie.
W czasie tego modułu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcję. Przejdziemy powoli przez podstawowe pozycje rozgrzewające, wzmacniające, rozciągające i relaksujące. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża i w pozycjach odwróconych. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.
 
  • 13:15-15:15   Wstęp do Aerial Dance i akrobacji
Moduł nieco bardziej dynamiczny i intensywny, ale nadal dla początkujących. Polecamy szczególnie w komplecie z pierwszym modułem. Zaczniemy od ćwiczeń wzmacniających w hamaku, które pomogą nam przygotować nasze ciało do nieco bardziej fikuśnych pozycji i łatwych akrobacji w hamaku, które będą przedmiotem drugiej części tego modułu. Zakończymy sesją Aerial stretchingu, aby nasze ciała pozostały gibkie i elastyczne 🙂 oraz oczywiście dryfującym relaksem.
 
  • 16:00-18:00   AcroAerial Yoga – czyli Aerial w parach
Moduł, na którym będziemy pracować w parach. Dzięki hamakom i wzajemnej asekuracji, będziemy mogli wejść bezpiecznie i w przystępny sposób, w wymagające pozycje odwrócone i akrobatyczne. W zależności od poziomu zaawansowania będzie można oswajać się z nimi, lub rozwijać jakość i samodzielność ich wykonywania, czy też wprowadzać modyfikacje. Część pozycji w hamakach będzie zaprojektowana na jedną osobę ćwiczącą i osobę asekurującą, a część tak, by obie osoby mogły brać w jednym ćwiczeniu i równocześnie pracować nad rozwojem swojego ciała i umiejętności. Poza tym, ciała ułożone w takich aerial acro pozach prezentują się zjawiskowo i spektakularnie. Dodatkowym atutem jest to, że w parach i hamaku są one zaskakująco łatwo osiągalne.
 
 
CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln
 
 
ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
Akademia Meli-Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków
 
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty do dnia 8.06.2022 (środa) na konto:
Meli-Melo  29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać 🙂 ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × jeden =