Gimnastyka twarzy i techniki autoterapii to warsztaty, podczas których omówimy idee naturalnego odmładzania, poznamy praktyczne techniki oraz ćwiczenia, do tematu podejdziemy holistycznie, mając na uwadze nie tylko ciało, ale również umysł i duszę.

Masz pewien skarb, który służy do spowolnienia procesów starzenia – Twoje ręce!

Twarz, podobnie jak całe nasze ciało, pokryta jest mięśniami, które tak samo jak inne w wyniku braku ruchu czy nadmiernego napięcia w sytuacjach np. stresowych ulegają zwiotczeniu. Warsztaty to połączenie ćwiczeń twarzy, masażu, akupresury i relaksacji.
Dzięki ćwiczeniom mięśnie twarzy stają się silniejsze, co powoduje zwiększenie ich jędrności. To z kolei przedkłada się na jędrność skóry, by w efekcie końcowym zredukować bruzdy i zmarszczki.


Jakich korzyści możesz się spodziewać:
* Poprawisz ukrwienie swojej twarzy.
* Twoje mięśnie będą bardziej sprężyste, co pozytywnie wpłynie na podniesienie owalu twarzy.
* Odczujesz efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry.
* Nadasz skórze promienny wygląd i blask.
* Przy wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń, możesz skutecznie zmniejszyć opuchliznę pod oczami i usuwać objawy zmęczenia.
* Długofalowe powracanie do praktyki zadziała przeciwzmarszczkowo, spowolnisz efekt biologicznego starzenia skóry.
* Poprawisz samopoczucie i stan ducha.
* Poczujesz się zrelaksowana, piękniejsza.


Jak się przygotować?
Do gimnastyki twarzy buzie powinny być czyste, bez make-up’u – nie chcemy wcierać jego resztek w pory skóry. Potrzebna Ci będzie koszulka ze sporym dekoltem, waciki, chusteczki, a także olejek do twarzy i mgiełka. Możesz przynieść swój ulubiony, nierafinowany olejek kosmetyczny np. ze słodkich migdałów, lub sezamowy oraz ulubioną mgiełkę/hydrolat, może być woda różana, albo nawet bio ocet rozrobiony z wodą mineralną. Po prostu, nasze buzie będą potrzebowały mądrej tonizacji i jedwabistego poślizgu do komfortowego wykonywania masaży. Jeśli nie posiadasz takich produktów do pielęgnacji, żaden problem – będzie możliwość skorzystania z olejku i mgiełki przyniesionych przeze prowadzącą.


Prowadząca:
Monika Dutkiewicz
– kobieta w “średnim” wieku, mama dorosłych już dzieci, entuzjastka każdej formy jogi, praktykująca od przeszło 10 lat, propagatorka zdrowego stylu życia. Zawodowo – prowadzi gabinet “Swan” w Krakowie, gdzie na co dzień dba i edukuje jak świadomie wpływać na wygląd swojej Twarzy i Ciała. Zwolenniczka zrównoważenia, harmonii i naturalnego przepływu we wszystkich przejawach Życia.

Termin:
24 kwietnia 2022, sobota, godzina 11:00-14:00

Cena:
160 zł

Miejsce:
Akademia Meli-Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1
Kraków

Zapisy:
Konieczna jest rezerwacja miejsca poprzez wiadomość za pośrednictwem social mediów, maila (info@meli-melo.pl) lub pod numerem telefonu: 880 717 069.

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty (płatna do 23.03.2022) na konto:
Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
 
Jeżeli rezerwacja zostanie odwołana później niż 24h przed zajęciami lub uczestnik nie pojawi się wcale, będzie obowiązek pokrycia całości kwoty za niewykorzystane miejsce (można przysłać zastępstwo).
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =