Jeszcze nie opadły ekscytacje po październikowym FEŚCIE, a my już szykujemy dla Was kolejna edycję – 24.11.2019 – niedziela, 11:00 – 18:00

Tym razem hamaki posłużą nam do budowania siły naszego centrum i elastyczności, poczucia równowagi na ziemi i w powietrzu oraz umożliwią wejście w pozycje akrobatyczne i odwrócone w bezpieczny i przystępny sposób.

A ZATEM:

11:00 – 13:00 – FLYING CORE & STRETCH – poziom open

Warsztat dość dynamiczny i intensywny, przeznaczony dla osób, które już mają doświadczenie w hamaku i dopiero je nabędą. Wykorzystamy niecodzienne możliwości jakie daje nam hamak i pozycjach latających lub częściowo ugruntowanych będziemy pracować na wzmacnianiem naszego centrum(mięśni brzucha i dna miednicy) oraz uelastycznianiem naszego ciała(bioder, klatki piersiowej i barków oraz tylnej taśmy).

13:15 – 15:15 – BALANCE IN THE AIR – poziom open

Dzięki naszym hamakom, będziemy mogli niezwykle skutecznie i popracować na naszym poczuciem równowagi. W częściowym kontakcie z podłożem i w pełnym od niego oderwaniu, nauczymy się separować grupy mięśniowe mocno zaangażowane w utrzymywanie poszczególnych pozycji, od tych które są wspierające i rozluźnione. Ćwiczenia obunóż będziemy przeplatać tymi opartymi na jednej nodze. Warsztat nie wymaga wcześniejszego doświadczenia z aerial yogą, ale też nadaje się dla osób już praktykujących. W trakcie tego warsztatu poziom trudności łatwo dostosujemy do uczestników.

15:15 – 16:00 – przerwa na lunch

16:00 – 18:00 – AERIAL COUPLES TEAM – Poziom open

Prawdziwy hit tej edycji FESTA – warsztat, w którym będziemy pracować w parach. Dzięki hamakom i wzajemnej asekuracji, będziemy mogli wejść bezpiecznie i w przystępny sposób, w wymagające pozycje odwrócone i akrobatyczne. W zależności od poziomu zaawansowania, będzie można oswajać się z nimi, lub rozwijać jakość i samodzielność ich wykonywania, czy też wprowadzać modyfikacje. Część pozycji w hamakach będzie zaprojektowana na jedną osobę ćwiczącą i osobę asekurującą, a część tak, by obie osoby mogły brać w jednym ćwiczeniu i równocześnie pracować nad rozwojem swojego ciała i umiejętności. Poza tym, ciała ułożone w takich aerial ackro pozach prezentują się zjawiskowo i spektakularnie. Dodatkowym atutem jest to, że w parach i hamaku są one zaskakująco łatwo osiągalne.

CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 20.11.2019 /poniedziałek/ na konto: Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Zapraszamy!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =