💫  Sesja relaksacyjna i Kąpiel w dźwiękach!  💫

 
Będą dla nas grały gongi, misy i inne magiczne instrumenty, a my odpłyniemy w słodkim niebycie…
🌔 Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wycisza umysł, łagodzi napięcia nerwowe, zwiększa świadomość siebie i jest niesamowitym, niepowtarzalnym doświadczeniem, którego jak raz spróbujesz, będziesz za nim tęsknił.
🌖 Uczestnicy leżąc w wygodnych pozycjach, poddają się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.
Odpowiednio dobrane, delikatne i odprężające tony mis i gongów wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głębokie odprężenie, harmonizację oraz wyciszenie.
🌖 Przewodnim instrumentem, który gra w czasie seansu jest gong, ponieważ wytwarza on najsilniej rezonujące dźwięki, które wpływają na ciało, umysł i duszę – spowalniając przepływ fal mózgowych redukując stres, uwalniając od lęków i przywracając naturalną równowagę psychofizyczną. Jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem.
Specyfika fal dźwiękowych mis i gongów ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia).
Czas trwania sesji – ok. 1h15min
 
Termin:
17.09.2023, NIEDZIELA, godz. 19:00 
Cennik:
60zł – opcja w hamaku
45zł – opcja na macie
 
Obowiązują zapisy i następnie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty na konto:
Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Jeżeli rezerwacja zostanie odwołana później niż 24h przed zajęciami lub uczestnik nie pojawi się wcale, będzie obowiązek pokrycia całości kwoty za niewykorzystane miejsce (można przysłać zastępstwo).
 
Prosimy zabrać ze sobą kocyk, skarpety, bluzę/sweter z długim rękawem.
 
Zapraszamy do zapisów:
info@meli-melo.pl
880 717 069
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =