Mamy dla Was nowy, fascynujący cykl. Raz na tydzień, a czasem raz na dwa – krótki, szczegółowy i syntetyczny zarazem warsztat, ukierunkowany na konkretne zagadnienie. Po niezwykle udanym secie o stopach – ich korygowaniu, uelastycznianiu i wzmacnianiu, idziemy za ciosem. Tym razem bierzemy na warsztat dłonie i nadgarstki.

Bez względu na to czy jesteście aktywni i w jakiej formie, czy też prowadzicie siedzący tryb funkcjonowania, potrzebujecie sprawnych, czyli mobilnych i silnych dłoni i nadgarstków.

A głowni bohaterowie naszych warsztatów są często zaniedbywani:
– brakiem ruchu i drętwieniem przy pracy na klawiaturze,
– przeciążeniami przy sportach siłowych i sprawnościowych,
– nie dość precyzyjnym zaopiekowaniem w czasie praktyki jogi czy pilatesu
– w treningach tanecznych, przez co nie są dość podatne i wymowne w ekspresji.

Zatem bez względu na Wasz życiowy rytm… POTRZEBUJECIE TEGO WARSZTATU.
Opowiemy odrobinę o strukturach dłoni i nadgarstków oraz ich koneksjach motorycznych z mięśniami CORE i łopatkami. Poznamy sporo ćwiczeń, z możliwością stopniowania ich trudności, by pracować nad rozluźnianiem, mobilizacją i stabilizacją (wzmacnianiem). Niektóre z nich będą angażujące fizycznie i dynamiczne, inne sensualno empiryczne, a pozostałe mentalne. Będziemy używać rekwizytów, łatwo dostępnych – oczywistych i baaardzo zaskakujących. Znakomita część sekwencji nada się do natychmiastowej aplikacji w dowolnych miejscach i sytuacjach. Materiał przygotowany przeze mnie przez Sarę jest różnorodny i treściwy. Pozwoli Wam przez długi czas czerpać inspiracje do pracy nad trenowaniem dłoni i nadgarstków.
Będzie zwięźle, treściwie i owocnie… i oczywiście ONLINE.

Data premiery – 06.05 (środa), godz. 20:00 – 21:39 🙂

Jeżeli nie możecie być z nami na żywo w tym terminie, nic straconego. Aczkolwiek namawiamy, aby wygospodarować sobie ten czas i być z Sarą live.
Materiał zarejestrowany jako premiera, będzie dla Was dostępny przez tydzień po jej emisji. Będziecie mogli korzystać z niego do woli, wracać do trudniejszych momentów, doskonalić je i przećwiczyć ile trzeba.

Cena – 40 zł

Zapisy – info@meli-melo.pl lub FB @Akademia Meli-Melo

Po otrzymaniu maila zwrotnego z potwierdzeniem zrób przelew na konto:
Meli-Melo
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
i wyślij nam potwierdzenie. W odpowiedzi dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =