Hamak dla Dwojga czyli Nasz Pomysł na Wasze Walentynki… i nie tylko!

Spraw najbliższej osobie wyjątkową radość, spędzając wspólnie czas na nowej, bardzo przyjemnej, emocjonującej i relaksującej aktywności ♥

Odlećcie razem na ponad godzinę i bujajcie się nie tylko w sobie, ale i w hamaku 😉

Zapraszamy na prywatne sesje Aerial Yogi dla par, w dogodnych, indywidualnie ustalanych terminach.

Aerial Yoga, czyli joga z zastosowaniem hamaka to połączenie jogi i innych technik: gimnastyki, tańca, fitnessu i akrobatyki. Hamak, to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie. Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią. Wszystko to stwarza niesamowite możliwości do pracy nad świadomością ciała, jego wzmacnianiem, rozluźnianiem i rozciąganiem. Poprzez możliwość konfrontowania ciała z silami grawitacji w nietypowych ułożeniach i płaszczyznach, pozwala odkrywać nowe możliwości naszych mięśni i stawów. To świetna okazja do wzmacniania mięśni posturalnych oraz dekompresji naszych kręgosłupów, dzięki łatwości wejścia w pozycje odwrócone. Poza tym daje niezwykłe odczucia dla naszych zmysłów. Stan zawieszenia, „pływania” w powietrzu, nieodczuwania kontaktu z podłożem ułatwia ukoić rozbiegane myśli i pogłębić stan relaksu.

Nie czekaj na ostatnią chwilę – vouchery prezentowe dostępne są tutaj:

+48 880 717 069
info@meli-melo.pl

oraz osobiście pod adresem:

Akademia Meli-Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1
Kraków

Cena sesji dla par to 200 pln.
Termin realizacji ustalany indywidualnie (ważność vouchera 2 miesiące).

***** Mamy też dla Was super propozycję, która jeszcze bardziej urozmaici Waszą romantyczną Randkę w Hamaku i będzie piękną pamiątką tejże.

Aerial Photo Session – czyli profesjonalna sesja zdjęciowa w hamaku!

Szczegóły —> TUTAJ (klik!)

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 12 =