W szóstej już odsłonie warsztatów z naszą zawsze uśmiechniętą Justyną zapraszamy do świadomej, spokojnej praktyki Pilates. Podczas zajęć będziemy głęboko oddychać, koncentrować uwagę na ruchu i odczuciach płynących z ciała. Nie będziemy się nigdzie spieszyć.

  • Relaks – 10.10.2018 /środa/ 19:45 – 20:45

Dużo uwagi poświęcimy oddychaniu. Dzięki temu dotlenimy i mięśnie, i mózg, pobudzimy krążenie i oczyścimy się z toksyn. Spokojne, długie oddechy uspokoją i pomogą uzyskać dystans do jesiennej rzeczywistości.

  • Samokontrola – 11.10.2018 /czwartek/ 19:30 – 20:30

Skoordynowanie pracy ciała i umysłu możliwe jest dzięki płynnym, powolnym, ruchom zgodnym z rytmem oddechu. Ćwiczenia pilates wykonywane świadomie, nieśpiesznie i w skupieniu uczą samokontroli, zwiększając świadomość ciała i odprężając.

  • Flow – 12.10.2018 /piątek/ 17:45 – 18:45

Flow to „płynność”, „przepływ”, a w psychologii również „stan między satysfakcją a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się jakiejś czynności”. Podczas piątkowych zajęć połączymy różne ćwiczenia pilates w ciąg następujących po sobie sekwencji ruchów. Spróbujemy przez nie popłynąć, a poprowadzi nas oddech.

 

Justyna o sobie:

Nazywam się Justyna Czudek. Pracuję jako trenerka fitness i instruktorka pilates. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne, jestem też masażystką. Fascynuje mnie ruch, jego wpływ na życie i zdrowie. Moim celem jest sprawiać, żeby ludzie czuli się dobrze w swoim ciele. W swojej pracy kieruję się zasadami pilates. Są to między innymi oddychanie i “środkowanie” a przede wszystkim kontrola nad ruchem. Myślę, że w treningu równie ważna jak techniczna precyzja jest dobra zabawa.


CENNIK:

Pojedyncze wejście – 30 pln

Karnet 2x – 50 pln

Karnet 3x – 70 pln

20% zniżki dla studentów na karnety!

Posiadacze kart Multisport Plus, FitProfit i OK System oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.

 

ZAPISY I INFO:

info@meli-melo.pl

+48 880 717 069

MELI-MELO

Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

 

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji.

Dziękujemy – https://meli-melo.pl/regulamin/

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × cztery =