Po jakże udanych poprzednich edycjach…
zapraszamy serdecznie na kolejny odcinek naszych tanecznych wyzwań – 18 stycznia 2020, sobota, 14:00 – 17:00

Weźmiemy do obróbki materiał z naszych pierwszych warsztatów, przypomnimy sobie i wykorzystamy cześć już zdobytych umiejętności, dotyczących falowania. Dołączymy też nowe związane z falowaniem rąk i ramion oraz …uwaga… nóg!
Kolejny etap to “FLOORWORK”, czyli taniec na podłodze.
Poznamy łagodne i ciekawe sposoby schodzenia na parter oraz powrotu do pionowych przestrzeni. Nauczymy się spektakularnych i nietuzinkowych kombinacji tanecznych, wykorzystujących falowanie i wybrane pozy na podłodze. Skupimy się też na płynnych połączeniach i przejściach. Wszystko to będzie spektakularne, barwne, bezpieczne, a do tego stosunkowo łatwe do osiągnięcia.
Zatem : “WAVING & FLOORWORK” 😉

BĘDZIE CIEKAWIE, TANECZNIE i ROZWOJOWO.

Osoby które miały już kontakt z tribal fusion, tańcem orientalnym, czy też brały udział w poprzednich warsztatach, będą miały okazję na utrwalenie dotychczasowych i sporą dawkę umiejętności. Osoby z mniejszym doświadczeniem i nie będące na ostatnich warsztatach, będę miały okazję poznać i doskonalić kombinacje taneczne w ich podstawowej odsłonie oraz zmierzyć się ze spektakularnymi sekwencjami tańca na podłodze.

Wszystkie kombinacje pomogą nam rozwijać nasze umiejętności tanecznie, ale i komponować z fragmentów dłuższe sekwencje taneczne, idealne pod samodzielne choreo lub do spontanicznego wykorzystania w improwizacjach. Będą zatem falowania, przepływy i akcenty w obrębie ciała i w przestrzeni parteru.

Zatem.. cóż zrobić … po prostu trzeba przyjść i wziąć udział…
życie… 😉

AAAA… ISTOTNE…
w każdym tygodniu, w poniedziałki i środy, mamy cykl zajęć Mobility/Stretching/Izolacje – Niezbędnik posturalno-motoryczny, dodatkowo w poniedziałki Progress Bellydance – technika tańca brzucha – poziom open

Szlifujemy tam umiejętności ruchowe i taneczne oraz techniki, które wykorzystujemy w TRIBAL FUSION BELLYDANCE.
WSZYSTKIM OSOBOM chcącym lepiej przygotować swoje ciało, by jak najwięcej wynieść z kombinacji tribalowych, polecamy powyższe zajęcia 😀

Wskazane przynajmniej podstawy tańca orientalnego.

Cena: 90 pln
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 15.01.20 o/środa/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Dziękujemy – https://meli-melo.pl/regulamin/

Zapisy i info:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =