Czas na wakacyjną odsłonę AERIAL FEST.
Będzie żywiołowo, dynamicznie, inspirująco z „odwróconym” relaxem w finale.

Zatem szczegóły:
11 sierpnia 2019 – NIEDZIELA

11:00 – 13:00 – AERIAL MOBILITY – poziom open – skupimy się na dynamicznych i aktywnych ćwiczeniach z udziałem hamaka, by osiągać/utrwalać pełne zakresy ruchu w poszczególnych stawach , a następnie je powiększać. Będziemy pracować nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi i nad siłą i elastycznością grup mięśniowych, by stopniowo wzrastająca mobilność była stosownie stabilizowana i bezpieczna dla naszych stawów. Zajmiemy się likwidowaniem przykurczów i wzmacnianiem osłabionych partii naszego ciała. Będziemy pracować z częściowym kontaktem z podłożem i w całkowitym oderwaniu od niego. Do hamaków dołożymy też inne przyrządy gimnastyczne (gumy, klocki ,drążki). To uczyni nasze ćwiczenia bardziej efektywnymi. Pozwoli trafniej zrozumieć i uświadamiać sobie procesy ruchowe i posturalne w naszych ciałach.

13:15 – 15:15 – HIT FLOW – poziom open (dla osób początkujących w AY wskazany udział w poprzednich warsztatach) – W pierwszej części wykorzystamy zmobilizowany i pobudzony stan naszego ciała, by poznać różnorodne pozycje (asany) i ich wariacje – wszystkie z zastosowaniem hamaka, zarówno te w różnym stopniu zakorzenione w podłożu, jak i całkowicie latające. W drugiej części zajęć, płynnie połączymy wszystkie elementy w barwne i dynamiczne flow, by nasz zestaw ćwiczeń wzbogacał nie tylko nasze ciała, ale zaangażował też zmysły, świadomy oddech, naszą uważność i koordynację, by był miłym doznaniem dla ćwiczących i ewentualnych obserwatorów.

15:15 – 16:00 – przerwa na lunch

16:00 – 18:00 – RELAX i ELONGACJA PRZEZ INWERSJE – WYDŁUŻANIE I REGENERACJA PRZEZ POZYCJE ODWRÓCONE – poziom open – łagodny w przebiegu choć bogaty w odczucia i doznania warsztat poświęcony wydłużaniu/rozciąganiu naszego ciała w oparciu o techniki antygrawitacyjne. Hamak ułatwi nam wejście w różne pozycje odwrócone, latające lub częściowo uziemione, wykonywane samodzielnie lub w partnerowaniu, na różnych wysokościach. Wszystko po to, by poddać nasz aparat ruchu działaniu grawitacji, która tym razem zadziała rozprężająco, regenerująco i rozluźniająco.
Doskonałe podsumowanie dnia dla uczestników poprzednich warsztatów, doskonały i dla tych, którzy wybiorą tylko trzeci REGENERUJĄCY I WYDŁUŻAJĄCY warsztat

Warsztaty poprowadzi Sara Damm w asyście Asi.

CENNIK:
1 warsztat 100pln
2 warsztaty 170pln
3 warsztaty 240zł

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 08.08.2018 /piątek/ na konto:
Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 7 =