Zapraszamy serdecznie na kolejne z cyklu AERIAL FEST trzy-modułowe warsztaty Aerial Yogi.

11:00 – 13:00 AERIAL YOGA – HAND&FOREARMS STAND DLA NIEŚMIAŁYCH
Warsztat przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się stać na rękach i na przedramionach, a z różnych względów sztuka ta wydaje się być nieosiągalna lub niepewna. Poznamy rozliczne metody pracy z hamakiem, które pomogą nam budować siłę centrum, odblokować i wzmocnić barki oraz ręce oraz otworzyć klatkę piersiową. Pas materiału ułatwi też wejście w pozycję odwrócone i przebywanie w nich, dzięki czemu w odciążeniu i większej swobodzie będziemy stymulować, wzmacniać i grupy mięśni niezbędne przy staniu na rękach. Stopniowo będziemy rezygnować z asekuracji hamaka, by ostatecznie usamodzielnić się w tej jakże wymagającej pozycji.

Poziom: Open

13:15 – 15:15 AERIAL YOGA – CONDITIONIG – WSTĘP DO AERIAL DANCE
Warsztat przygotowujący nasze ciała, ich siłę, zwinność i koordynację, do podstawowych figur powietrzno-tanecznych w hamaku. Popracujemy nad sprawnymi i skutecznymi chwytami o podciągnięciami i kontrolowanymi „opuszczeniami”. Pojawią się też ćwiczenia na koordynację poszczególnych partii ciała pozycjach latający – w trakcie wymagających chwytów, jak i płynnej pracy naszych rąk ramion i głowy w czasie pozycji zawieszonych. Postaramy się też zmierzyć łagodnym i spokojnym łączeniem wybranych elementów tańca w hamaku.

Poziom: Open

15:15 – 16:00 – przerwa lunchowa w VEGANO CAFE

16:00 – 17:30 – AERIAL ReVITAL – REGENERACJA w HAMAKU z ELEMENTAMI MASAŻU
Warsztat polecany osobom początkującym, jak i uczestnikom poprzedzających modułów w celu regeneracji i odprężenia naszego zmęczonego intensywnym treningiem ciała.
Na tym warsztacie skupimy się na łagodnej praktyce i pozycjach, mających na celu skupienie się na oddechu i przepływie energii, osiągnięcie wewnętrznego balansu, wyciszenie, tonizację i oczywiście relaks w aromatycznym otoczeniu i przy miłej dla ucha i umysłu muzyce.
Będziemy pracować nad delikatnym rozciąganiem i wzmacnianiem, nad równowagą i balansem, odprężymy i rozruszamy kręgosłupy, barki i szyje, podryfujemy i powiesimy w pozycjach oderwanych od podłogi.
Na koniec, podczas wydłużonego relaksu, wprowadzimy elementy masażu na „cztery ręce” 😉

Pozom: Open

Warsztaty poprowadzi Sara Damm w asyście Asi.

CENNIK:
1 warsztat 100pln 
2 warsztaty 170pln
3 warsztaty 240zł

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 20.02.2019 /środa/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Dziękujemy – https://meli-melo.pl/regulamin/

ZAPRASZAMY 
DO ZOBACZENIA w HAMAKU 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − 6 =