Nowe hobby na LATO! Nowe hobby na resztę życia! 🙂

Zapraszamy serdecznie na wprowadzający cykl warsztatowy poświęcony AERIAL JODZE, czyli ćwiczeniom w podwieszonym pod sufitem hamaku.

Cykl zajęć przygotowaliśmy tak, aby osoby całkiem początkujące, myślące o tym, aby zacząć swoją przygodę z hamakami Aerial, chcące sprawdzić siebie w tej dyscyplinie lub już trochę ćwiczące, ale wciąż nie czujące się super pewnie w bardziej wymagających pozycjach mogły krok po kroku, w komfortowych warunkach doszlifować swoje podstawy i wkroczyć w fascynujący świat podsufitowych ewolucji oraz pozycji odwróconych.

Polecamy udział w całości cyklu, ale możliwe jest również wybranie poszczególnych modułów i połączenie ich w dowolną kombinację. Zajęcia dostosujemy do poziomu grupy.

PROGRAM:

– 11.07 – czwartek, 18:30 – 19:30 – Wprowadzenie do Aerial Jogi
Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z hamakiem /Aerial Jogą/ oraz tych, którzy stawiają w nim swoje pierwsze kroki. W czasie warsztatu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego oddziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcję. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża. Wejdziemy w podstawowe pozycje odwrócone i odczujemy ich niecodzienny wpływ na nasze stawy, kręgosłup, krążenie oraz zmysły. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.

– 12.07 – piątek, 10:45 – 12:00 – Bazowe pozycje i ćwiczenia Aerial Jogi
Sesja polecana osobom początkującym, które ćwiczą inne dyscypliny, a także tym, którzy już zaczęli przygodę z Aerialem /uczęszczają na zajęcia lub uczestniczyli we wcześniejszym warsztacie/. Będzie to doskonała okazja, by poznać i utrwalić podstawowe pozycje z użyciem hamaka: uziemione, latające, odwrócone. Część z nich zlikwiduje napięcia w naszych ciałach, inne pozwolą na wzmacnianie, stabilizację, mobilizację, rozciąganie oraz izolowanie grup mięśniowych. Oswajając się z poszczególnymi ćwiczeniami, przygotujemy się do dalszych etapów czyli swobodnego łączenia ich kombinacje. Całość ponownie zwieńczymy dryfującym relaksem.

– 12.07 – piątek, 19:00 – 20:30 – Pozycje odwrócone i oderwane od podłogi
Sesja dedykowana osobom początkującym, które ćwiczą inne dyscypliny, a także tym, którzy już zaczęli przygodę z Aerialem /uczęszczają na zajęcia lub uczestniczyli we wcześniejszym warsztacie/.
Wrócimy do poznanych podstawowych pozycji z użyciem hamaka, przypomnimy je, powtórzymy, oswoimy i pójdziemy poziom dalej. Skupimy się głównie na pozycjach odwróconych, wiszących i „latających”. Na końcu oczywiście relaks 🙂

– 13.07 – sobota, 12:00 – 13:15 – Kombinacje i podstawy Flow
Sesję polecamy osobom początkującym, ale oswojonym już z podstawami hamaka /uczęszczającym na zajęcia lub uczestniczącym w poprzedzający ją warsztatach/.
W jej trakcie skupimy się nad połączeniem wybranych pozycji i ćwiczeń w dłuższe sekwencje. Postaramy się budować swobodę nie tylko w zmianach ułożeń ciała, ale też w stopniowaniu kontaktu z podłożem: od pełnego, przez częściowy po jego całkowity brak. Wprowadzimy też elementy prostych akrobacji. Ostatnia część zajęć będzie przeznaczona na rozciąganie, wyciszenie i relaksację.

Prowadzi Sara Damm:
projektantka mody, stylistka, tancerka, instruktorka sportu i rekreacji. Poszukiwanie świadomości ciała i ruch towarzyszą jej od zawsze. Ukończyła Państwowy Kurs Kwalifikacyjny Instruktora Sportu o specjalizacji taniec orientalny oraz Kurs Intruktora Aerial Jogi u Moniki Łazuk (OMG Yoga- Kolonia, De). Od 10 lat prowadzi zajęcia z tańca orientalnego, tribal fusion bellydance, stretchingu, korektywy, a od kilku także z aerial jogi na wszystkich poziomach zaawansowania. Przez lata występowała scenicznie i sędziowała konkursy taneczne. Do dziś, nieustająco pracuje nad techniką i świadomością ciała, nad nowymi umiejętnościami i interpretacjami choreograficznymi, ale też nad skutecznymi sposobami ich przekazywania.

Cennik:
– 1 wejście – 40 zł
– 2 wejścia – 70 zł
– 3 wejścia – 100 zł
– 4 wejścia – 130 zł

Zapisy:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie bezzwrotna wpłata całości kwoty wybranego pakietu do dnia 9.07 (wtorek) na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
lub osobiście w siedzibie Akademii Meli-Melo.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =