Zachęcamy WAS gorąco do zadbania o prawidłową postawę, motorykę i koordynację – bez względu na to czy już jesteście aktywni ruchowo czy też nie, tańczycie, jogujecie, ćwiczycie na siłowni, lub/i zbyt dużo spędzacie w pozycji siedzącej…. Warto poświęcić czas na osobny trening, pozwalający przywrócić lub ustabilizować prawidłową postawę i motorykę, zadbać o to, by siła równoważyła się z elastycznością, a stawy i struktury miękkie pracowały w prawidłowych i pełnych zakresach.
 
Proponujemy Wam spotkania w środy o godzinie 18:30 o powyższej tematyce:
 
Będziemy wykonywać różnorodne ćwiczenia i sekwencje ruchowe z ciężarem własnego ciała. Wykorzystamy w nich przyrządy gimnastyczne (drążki, gumy, klocki). Będziemy poświęcać czas i uwagę na poprawność, oddech, na kształtowanie właściwego, minimalne napięcia mięśniowego, które pozwoli docelowo, na bez wysiłkowe utrzymywanie postawy oraz na kształtowanie prawidłowych wzorców ruchowych i oddechowych. Skupimy się na rozluźnianiu przykurczonych stref ciała i wzmacnianiu osłabionych i nie aktywnych. Zajęcia te są zdecydowanie różnorodne, barwne , zaskakujące , w sporej części autorskie, niejednokrotnie dynamiczne i wymagające zaangażowania.
 
Poświęcimy sporo uwagi ruchom złożonym i izolowaniu poszczególnych grup mięśniowych w nie zaangażowanych – począwszy od tych, które zajmują się stabilizacją postawy, poprzez te zaangażowane w ruch, po pozostające neutralnymi. Postaramy się też odczuwać coraz to sprawniej poziom zaangażowania i niezaangażowania w/w mięśni. Dzięki temu rozwiniemy świadomość ciała i odzyskamy swobodę ruchu.
 
Zajęcia te cieszą się dość dużym zainteresowaniem, zatem zachęcamy kolejne osoby do wspólnej pracy nad prawidłową postawą i motoryką.
 
Polecam też jako uzupełnienie poniedziałkowy STRETCHING – MOBILITY to SPLIT.
 
 
CENNIK:
Pojedyncze wejście – 30 pln
Karnet 4 wejście na m-c – 100 pln
Karnet na 8 wejść m-c – 170 pln
 
Zajęcia dostępne na karnety Meli-Melo i system OK.
 
Na zajęcia obowiązują zapisy i dostępne są również na OK system.
Bezkosztowa rezygnacja z zarezerwowanych zajęć najpóźniej na 4 h przed zajęciami(dotyczy również Ok system)… szczegóły https://meli-melo.pl/regulamin/
 
ZAPISY i INFO:
+ 48 880 717 069, info@meli-melo.pl
ul. Siemiradzkiego 17/1
KRAKÓW

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =