Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem orientalnym brzucha oraz tych, którzy już tańczą, ale chcą podstawy utrwalić, popracować nad jakością i interpretacją podstawowych ruchów i figur.

Skupimy się na postawie, oddechu, podstawowych figurach i krokach, oraz umiejętnościach ruchowych, niezbędnych w tańcu orientalnym. Będziemy je stopniowo wygładzać i składać w małe kombinacje.

Na naszych zajęciach nie tylko nauczysz się tańczyć (docelowo), ale też skorygujesz ewentualne wady postawy, nieprawidłowe nawyki oddechowe i posturalne oraz kompensacje ograniczające ciało.

To jedyna droga, by móc otworzyć się na taniec, ruch i dźwięk, po czym uczynić go przeżyciem dla siebie i dla potencjalnych obserwatorów.

Taniec orientalny (brzucha) jest pełen zmysłowych i dynamicznych ruchów, a świadome i rozluźnione ciało tancerki ilustruje dźwięki muzyki w naturalny i niewymuszony sposób. Jeśli chcecie wyruszyć na spotkanie ze swoim ciałem i jego zmysłowym potencjałem w akompaniamencie orientalnych rytmów i melodii… TO TE ZAJĘCIA SPEŁNIĄ WASZE OCZEKIWANIA I MARZENIA!

Nie zabraknie ćwiczeń na koordynacje, izolacje, będziemy też uczyć się obrotów, zadbamy o elegancję i wdzięk w prowadzeniu rąk, głowy i wzroku.

Wszystko to, by tańczyć z boską emanacją, prawidłową motoryką, luźną twarzą i świadomym ciałem, oswajając arabskie rytmy i gatunki muzyczne.

Cykl zaprojektowany jako całość 12 zajęć – wskazana systematyczność.

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl;

bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

CENNIK:
Karnet 8x – 180 pln/2 m-ce
Karnet 4x – 90 pln / 1 m-c
20% zniżki dla studentów 😊

Kurs dostępny na OK System i na podstawie karnetów Meli-Melo
Zajęcia nie są dostępne na karty MULTIsport

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + 15 =