Hamaki w plenerze… hamaki nad Wisłą… hamaki pod gołym niebem!

 

Godziny odlotów:
I. 12:00 – 12:45
II. 13:00 – 13:45
III. 14:00 – 14:45

Wstęp wolny!!!
… ale obowiązują zapisy (mocno ograniczona ilość miejsc) i bezwzględne odwoływanie rezerwacji najpóźniej do poprzedzającego wieczora (sobota 08.09, godz.19:00) pod groźbą mandatu – 20 zł.

Będzie to wspaniała okazja by spróbować (lub tylko popatrzeć) pod okiem Sary Damm, naszej hamaczej joginki i tancerki orientalnej, wyjątkowych i jedynych w Krakowie zajęć Aerial Yogi – ćwiczeń w podwieszonym hamaku.

Jest to impreza promująca Aerial Fest – Yoga & Dance Festival na który zapraszamy Was już w listopadzie 2018.

Hamak, to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie (tu na stalowej konstrukcji). Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią. Wszystko to stwarza niesamowite możliwości do pracy nad świadomością ciała, jego wzmacnianiem, rozluźnianiem i rozciąganiem. Poprzez możliwość konfrontowania ciała z siłami grawitacji w nietypowych ułożeniach i płaszczyznach, pozwala odkrywać nowe możliwości naszych mięśni i stawów. To świetna okazja do wzmacniania mięśni posturalnych oraz dekompresji naszych kręgosłupów, dzięki łatwości wejścia w pozycje odwrócone. Poza tym daje niezwykłe odczucia dla naszych zmysłów. Stan zawieszenia, „pływania” w powietrzu, nieodczuwania kontaktu z podłożem ułatwia ukoić rozbiegane myśli i pogłębić stan relaksu – dla wszystkich poziomów zaawansowania.

Niezaprzeczalnym atutem naszej sesji będzie otoczenie – kameralny, zielony i dający wytchnienie od zgiełku miejskiego mini Park Stacja Wisła oraz działająca przy nim Stacja Zabłocie.

Po ćwiczeniach zachęcamy do zorganizowania sobie pikniku w przyjaznych okolicznościach Stacji 🙂

Zapraszamy do zapisów na sesje – 880 717 069 lub info@meli-melo.pl

Pozdrawiamy,
Ekipa Meli-Melo i Stacji Zabłocie

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery − 2 =