RUSZAMY Z NOWYM KURSEM….

Zapraszamy serdecznie Wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Tańcem Brzucha, a do kontynuacji tych, którzy chcą podstawy utrwalić, popracować nad jakością oraz interpretacją podstawowych ruchów i figur.

Skupimy się na postawie, oddechu, podstawowych figurach i krokach oraz umiejętnościach ruchowych, niezbędnych w tańcu orientalnym. Będziemy je stopniowo wygładzać i składać w małe kombinacje.

Na naszych zajęciach nie tylko nauczysz się tańczyć (docelowo), ale i skorygujesz ewentualne wady postawy, nieprawidłowe nawyki oddechowe i posturalne oraz kompensacje ograniczające ciało.
To jedyna droga, by móc otworzyć się na taniec, ruch i dźwięk, po czym uczynić go przeżyciem dla samych siebie i dla potencjalnych obserwatorów naszego doznania.

Taniec orientalny (brzucha) jest pełen zmysłowych i dynamicznych ruchów, a świadome i rozluźnione ciało tancerki ilustruje dźwięki muzyki w naturalny i niewymuszony sposób. Jeśli chcecie wyruszyć na spotkanie ze swoim ciałem i jego zmysłowym potencjałem w akompaniamencie orientalnych rytmów i melodii… to te zajęcia spełnią Wasze oczekiwania.

Jeśli chcecie choreografii i pośpiesznego podążania za ruchami nauczyciela, bez uprzedniego uświadomienia sobie ciała i oddechu, te zajęcia mogą być rozczarowujące i mozolne, ale tym bardziej je Wam polecamy 🙂

Nie zabraknie ćwiczeń na koordynacje, izolacje, będziemy też uczyć obrotów, zadbamy o elegancję i wdzięk w prowadzeniu rąk, głowy i wzroku.
… wszystko to tańczyć z boską emanacją, prawidłową motoryką, luźną twarzą i świadomym ciałem… oswajając arabskie rytmy i gatunki muzyczne.

Cykl zaprojektowany jako całość 12 zajęć – wskazana systematyczność 😊
O tańcu orientalnym (brzucha) http://saradammbellydance.com/bellydance/

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo w kwestii rezerwacji zajęć i bezkosztowej z nich rezygnacji.

Dziękujemy – https://meli-melo.pl/regulamin.htm

CENNIK:
Karnet 12x – 270 pln/3 m-ce
Karnet 8x – 180 pln/2 m-ce
Karnet 4x – 90 pln / 1 m-c
20% zniżki dla studentów 😊

Posiadacze OK System oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.
Zajęcia nie są dostępne na karty Multisport

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 2 =