Zapraszamy 30 sierpnia 2020 na kolejną edycję warsztatów Aerial Fest.

Program:

AERIAL DANCE – PODSTAWOWE AKROBACJE II11:00 – 13:00 – poziom początkujący/open

Zapraszamy osoby mniej i bardziej początkujące, które chciałyby poznać od podstaw technikę podstawowych akrobacji aerial dance wykorzystywanych też aerial jodze. Będzie to też odpowiedni warsztat dla osób, które chciały by ugruntować podstawy i poprawić technikę oraz jakość ruchów. Wcześniejsze doświadczenie w hamaku nie jest konieczne, bowiem rozgrzewka będzie mieć charakter „conditioning” i będzie zawierała podstawowe chwyty, zaploty, przewinięcia i wejścia do pozycji odwróconych. Nasi uczestnicy będą pod opieką dwóch instruktorów , więc łatwo będzie nam przeprowadzić przez program ćwiczeń osoby debiutujące i posiadające już pewne doświadczenie w pracy z hamakiem. Osoby, które brały udział w PODSTAWOWYCH AKROBACJACH I MOGĄ LICZYĆ na całkiem nowy MATERIAŁ 😊

POWITAJ SŁOŃCE w HAMAKU13:15 – 15:15 – poziom open

Powitanie słońca jest fundamentalnym fragmentem praktyki jogi. Aerial Yoga dzięki hamakowi, umożliwia jego kreatywne modyfikacje. Pozwala to na konfrontowanie naszego ciała z grawitacją, w nieoczywistych i zaskakujących pozach. Daje też możliwość łączenia w poszczególnych ćwiczeniach mobilizacji i stabilizacji poszczególnych partii ciała. Asany i sekwencje ruchowe nie tylko wzmocnią i uelastycznią ciała uczestników, ale też pozwolą im przyjmować spektakularne formy – mniej i bardziej wymagające. Będzie okazja spróbować pozycji z częściowym podporem lub w całkowitym oderwaniu od podłogi. Wszystkie elementy postaramy się płynnie i miękko połączyć w ciekawe „flow”. Całość zakończymy uwielbianym i oczekiwanym, dryfującym relaksem w hamaku.

15:15 – 16:00 – PRZERWA NA LUNCH

AERIAL KOREKTYWA16:00 – 18:00 – poziom open
To bardzo ciekawy i wartościowy warsztat i tym jak ćwiczenia z hamakiem pozwalają korygować naszą postawę i motorykę oraz o tym jak modyfikować wybrane pozycję uwzględniając nasze usterki w postawie czy też budowie naszych stawów. Materiał doskonały dla osób na każdym poziome zaawansowania, jak i również dla osób wnikliwych i prowadzących zajęcia.

WSZYSTKIE WARSZTATY poprowadzi Sara w asyście Klaudii. Obecność dwóch instruktorek w naszych kameralnych grupach, pozwoli na opanowanie różnych poziomów zaawansowania Uczestników.

NOWOŚĆ:
Warsztaty będą rejestrowane i za dodatkową opłatą będzie można uzyskać dostęp do materiału filmowego z wszystkimi korektami i uwagami instruktorów. Szczególne warsztat trzeci AERIAL KOREKTYWA, może stanowić źródło ciekawych i autorskich informacji nie tylko do samodzielnego ćwiczenia, ale też jako materiał dydaktyczny, dla osób prowadzących zajęcia. SERDECZNIE POLECAMY, a ZAINTERESOWANYCH PROSIMY o KONTAKT Z NAMI w TEJ SPRAWIE.

ZAPRASZAMY do zapisów!

CENNIK:
1 warsztat – 100 pln
2 warsztaty – 170 pln
3 warsztaty – 240 pln

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 26.08.2020 /ŚRODA/ na konto: Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Informacje odnośnie zasad sanitarnych:
Bardzo prosimy przybywać nie wcześniej niż 10 min. przed wybranymi warsztatami (musimy mieć czas na zmianę bezkolizyjną grupy i dezynfekcję sprzętu). Po wejściu do lokalu prosimy zapoznać się z wywieszonym regulaminem sanitarnym (można go też znaleźć na naszym fanpage’u jako przypięty post). Po wspólnych przestrzeniach (szatnia, sanitariaty, recepcja) prosimy poruszać się w maseczkach, maseczki ściągamy na sali treningowej.

Do zobaczenia!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + trzynaście =