Zapraszamy 30 sierpnia o 19:00 na Koncert Gongów w hamakach.

Dwie opcje udziału – w hamakach i na matach (tylko 4 miejsca na matach).

Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wycisza umysł, łagodzi napięcia nerwowe, zwiększa świadomość siebie.

Uczestnicy leżąc w wygodnych pozycjach, poddają się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.
Odpowiednio dobrane, delikatne i odprężające tony mis i gongów wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głębokie odprężenie, harmonizację oraz wyciszenie.

Przewodnim instrumentem, który gra w czasie seansu jest gong, ponieważ wytwarza on najsilniej rezonujące dźwięki, które wpływają na ciało, umysł i duszę – spowalniając przepływ fal mózgowych redukując stres, uwalniając od lęków i przywracając naturalną równowagę psychofizyczną. Jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem.
Specyfika fal dźwiękowych mis i gongów ułatwia mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia).

Czas trwania sesji – 1h 15min.

DATA30.08.2020, niedziela, godz. 18:30

Cennik:

  • 55zł – opcja w hamaku
  • 35zł – opcja na macie

Obowiązują zapisy i następnie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty na konto:
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Prosimy zabrać ze sobą kocyk, skarpety, bluzę/sweter z długim rękawem.

Sesje poprowadzi:
MONIKA DOROSZKIEWICZ – człowiek niecodzienny :). Jako Prezes Fundacji “Głos Serca”, aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnych. Tworzy ogrody społeczne. Utworzyła pierwszy w Krakowie hostel interwencyjny dla kobiet dotkniętych przemocą oraz stowarzyszenie przedsiębiorców wrażliwych społecznie „Ambasada Współpracy”.

Monika o sobie:
„W życiu codziennym stosuje tylko to co ma praktyczne zastosowanie.
Od lat poszukiwałam sposobów, które pozytywnie wpłyną na moją egzystencję. Te poszukiwania doprowadziły mnie do odkrycia i stosowania z sukcesem pracy z dźwiękiem mis dźwiękowych i gongów (zwanych tybetańskimi) .
Wydarzenia życiowe sprawiły, że stałam się królikiem doświadczalnym dla stresu, emocji i traumatycznych przeżyć. Dlatego chcąc zrozumieć otaczający świat, akceptować jego kolory i umieć sobie z tym wszystkim radzić, weszłam na ścieżkę rozwoju osobistego. By krok po kroku dążyć do doskonałości we własnym rozwoju oraz móc pomagać innym dzieląc się swoją wiedzą, umiejętnościami.
Praktyczne umiejętności masażu i pracy z dźwiękiem, zdobyłam kształcąc się w Peter Hess Institut Niemcy poprzez Peter Hess Akademia w Polsce zdobywając wszystkie poziomy wtajemniczenia w terapii dźwiękiem misami dźwiękowymi.”

Zapraszamy do zapisów:
info@meli-melo.pl
880 717 069

ADRES:
Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1

Kraków

 

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =