Zdrowy i sprawny kręgosłup jest niezwykle ważny dla dobrego samopoczucia. Brak aktywnego ruchu i siedzący tryb życia sprawiają, że czujemy się zmęczeni i napięci, pojawiają się dolegliwości w ciele i w efekcie jeszcze mniej się ruszamy.
Ma to wpływ również na naszą psychikę i poziom stresu.
Na zajęciach Jogi dla Kręgosłupa chcemy temu zapobiec.
Będziemy wykorzystywać bogactwo asan jogi do wzmacniania mięśni odpowiadających za prawidłową postawę, będziemy rozluźniać spięte barki i szyję, rozciągać mięśnie znajdujące się przy kręgosłupie, wprowadzać zdrowe nawyki do funkcjonowania w codziennym życiu.
Nie zabraknie też dynamicznych sekwencji, które pomogą wrócić do dobrej formy…
a także końcowego relaksu przy wyciszającej muzyce.

Zapraszamy do zapisów – wtorki i czwartki godz. 19:30 – 20:30

Koszt:
– pojedyncze zajęcia – 30 zł
– karnet 4x – 90 zł
– karnet 8x – 160 zł

Akceptujemy karty OK System

Zajęcia prowadzi Olga – Olga i Joga

Mam na imię Olga, z zawodu jestem psychologiem dziecięcym i ponad 10 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Swoją przygodę z jogą zaczęłam ok.10 lat temu na zajęciach Asztanga Viniasa Jogi. Zafascynowała mnie w jodze możliwość rozwoju swojego ciała i podtrzymywania go w dobrej formie, ale po jakimś czasie zauważyłam ze joga wpływa dobrze nie tylko na moje zdrowie i samopoczucie, ale daje mi dużo świadomości i sił, które mogę przykładać do wszystkich obszarów swojego życia. Ćwiczyłam z pasją i po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że chciałabym czegoś więcej – chciałabym dzielić się bogactwem jogi z tymi, którzy tego potrzebują. Zdecydowałam się na kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy i otrzymałam dyplom „instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga”.
Na swoich zajęciach zwracam dużą uwagę na zdrowe, „nie sportowe” wykonywanie asan, staram się dokładnie tłumaczyć wszystkie wykonywane pozycje, rozwijać świadomość ciała i odprężać go. Zdaję sobie sprawę z tego że współczesny człowiek ma w życiu dużo stresu i staram się prowadzić praktykę w taki sposób, żeby po zajęciach każdy wyszedł z sali zrelaksowany, odprężony i wyciszony.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 14 =