Cóż lepszego możesz podarować swoim bliskim niż spełnienie marzeń?!
Przyjdź na nasze świąteczne warsztaty i poznaj tajemnice Żadanic, czyli ludowych, tradycyjnych, magicznych lalek spełniających życzenia ♥ i wyjdź z jedną lalką dla siebie lub kogoś bliskiego…

Pamiętasz bajkę o Mądrej Wasylisie? Dostała magiczną lalkę od umierającej matki. Lalka pomogła jej przetrwać trudne dzieciństwo u boku złej macochy i jej córek oraz całą podróż do chaty Baby-Jagi. Dzięki niej dziewczyna zawsze wiedziała, co robić, w którą stronę pójść. W rzeczywistości takie lalki talizmany były (i nadal są!) tradycyjnie wykonywane ręcznie w krajach słowiańskich i na całym świecie. I jest w nich coś magicznego!

Jak to działa?
Dowiesz się już 14 grudnia podczas warsztatów, na których poznasz lalki z różnych stron świata i stworzysz swoją własną Żadanicę.
Pełnia księżyca dwie noce wcześniej zapewni nam odpowiednie natężenie magicznych sił… 😉

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i narzędzia. Jeśli jednak coś podpowiada Ci, żeby przynieść na zajęcia tą starą znoszoną bluzkę, którą tak lubiłaś lub tuż przed warsztatami ulubiona spódnica rozedrze się w sposób uniemożliwiający naprawę, korale rozsypią się po podłodze, znajdziesz na ulicy guzik, obok którego nie będziesz mogła przejść obojętnie -nie krępuj się, zabierz je ze sobą. Być może Twoja lalka już teraz daje Ci znaki jak chce wyglądać. Brzmi dziwnie? Może, ale to przecież magiczne lalki 😉 😛

Prowadząca:
Ewa Czarnecka-Doniec, naczelna czarownica w Lalki Wasylisy – Vasilisa Dolls, po latach spędzonych w korporacji odkryła swoją życiową misję w wieku 35 lat i oto jest, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia!

Cena – 150 zł
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% ceny do 10.12.2019 na konto:
29 1160 2202 0000 0001 5984 7940

Termin:
14 grudnia, sobota, godz. 12:00 – 15:00

Miejsce:
Akademia Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1, Kraków

Zapisy: info@meli-melo.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + pięć =